top button

Довгострокові візи

На цих сторінках Ви можете ознайомитися з інформацією щодо процедури оформлення дозволу на роботу та на проживання в Норвегії.

Ви подаєте заявку на отримання візи чи дозволу на проживання до Норвегії? Зверніть увагу на наступні зміни:

Нова регіональна система імміграційних справ

З 3 серпня 2018 року заявки на оформлення візи чи дозволу на проживання будуть оброблені посольством Норвегії в Туреччині, Анкара. Проте заявки будуть отримані через VFS Global в Україні після цієї дати.

Застосувати і збирати як раніше!

Ви все одно зможете подати заяву та зібрати лист про рішення з того ж центру візової заявки, як і раніше. Оскільки процедури подання заяви залишаються незмінними, будь ласка, прийміть до уваги наступні зміни при поданні заявки на відвідування Норвегії з 03 серпня 2018 року:

  • Тривалий час обробки:

    Час обробки шенгенської візи до Норвегії становить 15 днів з дати отримання заявки в посольстві. Будь ласка, зверніть увагу, що для транспортування ваших документів між візовим центром та Анкарою - Турецькою Республікою слід дозволити додаткові 3-5 днів. Настійно рекомендується застосовувати заздалегідь, принаймні за 4 тижні до запланованої поїздки.

  • Введення кур'єрської плати

    Як і раніше, буде стягнуто плату за візову заявку та комісію за послуги VFS Global. Крім того, буде стягуватися кур'єрська плата, яка покриває перевезення Ваших документів між центром подання віз та Анкарою - Турецькою Республікою.

    Щоб дізнатись більше, перегляньте нашу сторінку "Візові збори з першого погляду".

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, завітайте на сайт Імміграційного управління Норвегії (UDI).

Термін розгляду Вашою візової заяви залежить від обраної категорії.