top button

ВАЖЛИВІ НОВИНИ І ПОВІДОМЛЕННЯ

 • news_icon

  15 липня 2020

  Члени родини та хлопець/дівчина громадян Норвегії та осіб із дійсним дозволом на проживання у Норвегії наразі можуть подорожувати до Норвегії. Норвегія відкриває кордони для деяких візових категорій з 15 липня

  Починаючи з 15 липня Уряд Норвегії дозволяє в’зд іноземних громадянам з країн поза зоною ЄС/ЄЕЗ (громадяни третіх країн), що мають родину або встановлені романтичні відносини у Норвегії. Щоправда, жодних виключень не буде надано щодо карантинних зобов’язань, або звичайних положень Імміграційного Акту.

  Хто наразі може подати документи на візу в Норвегію

  Іноземні громадяни, що можуть задокументувати місце перебування на термін карантину відповідно до COVID-19 регламенту §4 першого параграфу, або хто має наступний тип звязку до осіб, що проживають у Норвегії:

  • Подружжя, зареєстрований партнер або співмешканець
  • Дитина або пасинок/падчерка віком до 21 року особи, що проживає у Норвегії
  • Батьки або вітчим/мачуха дитини до 21 року, що проживає у Норвегії
  • Хлопець/дівчина особи що проживає у Норвегії та має встановлені стосунки щонайменше протягом 9 місяців. Сторони повинні бути фізично знайомі одне з одним. Особа, що проживає у Норвегії повинна надати декларацію від свого імені, яку партнер повинен пред’явити при в’зді до Норвегії. Ця декларація повинна підтверджувати виконання обох умов щодо відносин. Копія форми повинна бути надана разом із документами на візу. Форма доступна за наступним посиланням https://www.udi.no/globalassets/global/aktuelt/korona/solemn-declaration-on-relationship.pdf

  За більш детальною інформацією щодо нових правил в’зду, просимо перейти за посиланням

  https://www.udi.no/en/important-messages/endring-i-innreiseregler-fra-15.-juli/

  Де і як подавати документи на візу

  З понеділка 20 липня особам, що належать до вказаної категорії, можна подавати документи на візу у офісах VFS Global. Просимо звернути увагу, що візові документи повинні бути подані до одного із VFS Global офісів, що належать до географії нашого охоплення. Попереднє бронювання прийому у VFS Global є обовязковим.

  Зважаючи на пандемію Covid-19 не всі VFS Global офіси наразі відкриті (Баку) та не всі офіси працюють кожного дня. Посилання на всі VFS Global офіси https://www.norway.no/en/turkey/services-info/visitors-visa-res-permit/

  Важливість документації

  Просимо звернути уважу, що всі звичайні вимоги до візових документів є дійсними. Список вимог до документації є доступним на сторінках VFS Global. На додачу, під час подання візових документів до VFS Global Ви повинні довести, що належите до однієї із вказаних категорій. Якщо цього доведено не буде, VFS Global проінскруктоване відмовити Вам у поданні візових документів.

  Щоб ознайомитися з оновленими правилами та інструкціями від UDI, просимо перейти за посиланнями (лише норвезькою мовою)

  https://www.udiregelverk.no/rettskilder/udi-retningslinjer/udi-2020-009/

  https://www.udiregelverk.no/rettskilder/udi-retningslinjer/udi-2020-008/

  https://www.udiregelverk.no/rettskilder/udi-retningslinjer/udi-2020-011/

  Громадяни України, що мають біометричний паспорт та не вичерпали термін перебування у зоні Шенгену (90 днів протягом 180 днів), не потребують візи при в’ізді до Норвегії. Вони повинні приготувати і мати з собою усі документи, що підтверджують їх приналежність до вказаних категорій.

 • news_icon

  08 Квітня 2020

  Шановні Клієнти,

  інформуємо Вас, що з 9 квітня подати документи в Одесі та Дніпрі на візу або дозвіл на проживання неможливо. Подати документи буде можливо в Києві, Львові та Харкові. Слідкуйте за новинами на нашому сайті щодо відновлення роботи центрів.

 • news_icon

  17 січня 2020

  Збільшення зборів за оформлення віз.

  Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років візовий збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

 • news_icon

  30 жовтня 2019

  Шановні клієнти. Звертаємо Вашу увагу на те, що з 11.11.2019 по 12.11.2019 Посольство Норвегії не працюватиме, тому рішення можуть прийматися із затримкою, так як заяви на візу у цей період прийматися та відправлятися на Анкару з Києва не будуть. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 • news_icon

  03 червня 2019

  Шановні клієнти. Звертаємо Вашу увагу на те, що з 03.06.2019 по 07.06.2019 Посольство Норвегії не працюватиме у звязку зі святом Рамадан, тому рішення можуть прийматися із затримкою, так як заяви на візу у цей період відправлятися на Анкару з Києва не будуть. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 • news_icon

  08 квітня 2019

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у квітні та травні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news_icon

  06 грудня 2018

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями грудні та січні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news_icon

  4 липня 2018

  З 3 серпня 2018 року заявки на оформлення візи чи дозволу на проживання будуть оброблені посольством Норвегії в Туреччині, Анкара. Проте заявки будуть отримані через VFS Global в Україні після цієї дати.

  Застосувати і збирати як раніше!

  Ви все одно зможете подати заяву та зібрати лист про рішення з того ж центру візової заявки, як і раніше. Оскільки процедури подання заяви залишаються незмінними, будь ласка, прийміть до уваги наступні зміни при поданні заявки на відвідування Норвегії з 03 серпня 2018 року:

  • Тривалий час обробки:

   Час обробки шенгенської візи до Норвегії становить 15 днів з дати отримання заявки в посольстві. Будь ласка, зверніть увагу, що для транспортування ваших документів між візовим центром та Анкарою - Турецькою Республікою слід дозволити додаткові 3-5 днів. Настійно рекомендується застосовувати заздалегідь, принаймні за 4 тижні до запланованої поїздки.

  • Введення кур'єрської плати

   Як і раніше, буде стягнуто плату за візову заявку та комісію за послуги VFS Global. Крім того, буде стягуватися кур'єрська плата, яка покриває перевезення Ваших документів між центром подання віз та Анкарою - Турецькою Республікою.

   Щоб дізнатись більше, перегляньте нашу сторінку "Візові збори з першого погляду".

 • news_icon

  07 листопад 2017

  Шановні клієнти!

  Звертаємо Вашу увагу на нещодавню аферу, яка пов’язана з фальшивими пропозиціями роботи у сільськогосподарському та рибопереробному секторах Норвегії. Цими днями до посольства Норвегії звернулися кілька громадян України, які вважали, що отримали дійсну пропозицію щодо працевлаштування в Норвегії, використовуючи веб-сайт https://eurabota.com/ . Жертви цього шахрайства сплатили посередникам консульський та сервісний збір через «Нову Пошту», щоб отримати всю необхідну документацію, яка виявилась підробкою. Будьте пильні, коли використовуєте посередників для отримання роботи в Норвегії!

 • news_icon

  10 жовтня 2017

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із вихідними днями з 14 по 16 жовтня, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news_icon

  31 May 2017

  Повідомлення від Посольства Норвегії

  Шановні клієнти,

  Посольство Норвегії вирішило приймати візові заяви від власників біометричних закордонних паспортів до кінця робочого дня 9 червня 2017 року. Візові заяви від власників біометричних закордонних паспортів не будуть прийматися після цього дня.

 • news_icon

  07 July 2016

  Важливо: У випадку, якщо заявник змінив стрижку або зачіску, пофарбував волосся або зробив будь-які інші зміни у зовнішності, які ускладнюють ідентифікацію заявника, йому/їй рекомендується надати нову актуальну фотографію.

 • news_icon

  28 May 2016

  Повідомлення від Посольства Норвегії

  Настав високий сезон подання візових заяв. На сьогоднішній день приріст отриманих візових заяв у Посольстві Норвегії складає 30% порівняно с 2015 роком. У зв’язку з цим, рішення щодо візових заяв буде винесено протягом 14 календарних днів починаючи з дати подачі документів до Візового Центру VFS Global. Прискорений розгляд документів можливий лише у виняткових випадках та коли є надзвичайні гуманітарні причини, такі як серйозна хвороба і т.д. На запити щодо прискореного розгляду документів відповіді надаватися не будуть.

  Також, Посольство Норвегії відзначило зростаючу кількість візових заяв із фальшивими супроводжуючими документами. Заявникам із такими візовими заявами буде відмовлено у видачі віз. Заявники будуть зареєстровані в системі SIS та отримають заборону на в’їзд до будь-якої країни Шенгенської Угоди на наступні 5 років.

 • news_icon

  13 June 2015

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 23 червня 2015, громадяни України повинні будуть особисто з'явитися з метою здачі біометричних даних (відбитки пальців і цифрова фотографія), це стосується тільки заяв на короткострокові шенгенські візи (макс. 90 днів протягом 180 днів).

  Для отримання додаткової інформації про "Збір Біометричних Даних", будь ласка, натисніть тут