ВАЖЛИВІ НОВИНИ І ПОВІДОМЛЕННЯ

 • 03 червня 2019

  Шановні заявники. Звертаємо Вашу увагу на те, що з 03.06.2019 по 07.06.2019 Посольство Норвегії не працюватиме у звязку зі святом Рамадан, тому рішення можуть прийматися із затримкою, так як заяви на візу у цей період відправлятися на Анкару з Києва не будуть. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 • 08 квітня 2019

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у квітні та травні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 06 грудня 2018

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями грудні та січні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 4 липня 2018

  З 3 серпня 2018 року заявки на оформлення візи чи дозволу на проживання будуть оброблені посольством Норвегії в Туреччині, Анкара. Проте заявки будуть отримані через VFS Global в Україні після цієї дати.

  Застосувати і збирати як раніше!

  Ви все одно зможете подати заяву та зібрати лист про рішення з того ж центру візової заявки, як і раніше. Оскільки процедури подання заяви залишаються незмінними, будь ласка, прийміть до уваги наступні зміни при поданні заявки на відвідування Норвегії з 03 серпня 2018 року:

  • Тривалий час обробки:

   Час обробки шенгенської візи до Норвегії становить 15 днів з дати отримання заявки в посольстві. Будь ласка, зверніть увагу, що для транспортування ваших документів між візовим центром та Анкарою - Турецькою Республікою слід дозволити додаткові 3-5 днів. Настійно рекомендується застосовувати заздалегідь, принаймні за 4 тижні до запланованої поїздки.

  • Введення кур'єрської плати

   Як і раніше, буде стягнуто плату за візову заявку та комісію за послуги VFS Global. Крім того, буде стягуватися кур'єрська плата, яка покриває перевезення Ваших документів між центром подання віз та Анкарою - Турецькою Республікою.

   Щоб дізнатись більше, перегляньте нашу сторінку "Візові збори з першого погляду".

 • 22 лютого 2018

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями березні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 28 грудня 2017

  Шановні заявники! Будь ласка, зверніть увагу, що 27 грудня 2017 Візовий Центр у Львові переїхав до нового офісу за адресою: Львів, вул. Джерельна 18.

 • 19 грудня 2017

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у грудні та січні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 07 листопад 2017

  Шановні заявники!

  Звертаємо Вашу увагу на нещодавню аферу, яка пов’язана з фальшивими пропозиціями роботи у сільськогосподарському та рибопереробному секторах Норвегії. Цими днями до посольства Норвегії звернулися кілька громадян України, які вважали, що отримали дійсну пропозицію щодо працевлаштування в Норвегії, використовуючи веб-сайт https://eurabota.com/ . Жертви цього шахрайства сплатили посередникам консульський та сервісний збір через «Нову Пошту», щоб отримати всю необхідну документацію, яка виявилась підробкою. Будьте пильні, коли використовуєте посередників для отримання роботи в Норвегії!

 • 10 жовтня 2017

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із вихідними днями з 14 по 16 жовтня, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 31 May 2017

  Повідомлення від Посольства Норвегії

  Шановні заявники,

  Посольство Норвегії вирішило приймати візові заяви від власників біометричних закордонних паспортів до кінця робочого дня 9 червня 2017 року. Візові заяви від власників біометричних закордонних паспортів не будуть прийматися після цього дня.

 • 07 July 2016

  Важливо: У випадку, якщо заявник змінив стрижку або зачіску, пофарбував волосся або зробив будь-які інші зміни у зовнішності, які ускладнюють ідентифікацію заявника, йому/їй рекомендується надати нову актуальну фотографію.

 • 28 May 2016

  Повідомлення від Посольства Норвегії

  Настав високий сезон подання візових заяв. На сьогоднішній день приріст отриманих візових заяв у Посольстві Норвегії складає 30% порівняно с 2015 роком. У зв’язку з цим, рішення щодо візових заяв буде винесено протягом 14 календарних днів починаючи з дати подачі документів до Візового Центру VFS Global. Прискорений розгляд документів можливий лише у виняткових випадках та коли є надзвичайні гуманітарні причини, такі як серйозна хвороба і т.д. На запити щодо прискореного розгляду документів відповіді надаватися не будуть.

  Також, Посольство Норвегії відзначило зростаючу кількість візових заяв із фальшивими супроводжуючими документами. Заявникам із такими візовими заявами буде відмовлено у видачі віз. Заявники будуть зареєстровані в системі SIS та отримають заборону на в’їзд до будь-якої країни Шенгенської Угоди на наступні 5 років.

 • 08 грудня 2015

  Шановні заявники, зауважте, що Візовий Сервіс Центр у Донецьку (Ленінський Проспект 4а) зачинено починаючи з 14.07.2014 – до наступної інформації. Просимо всіх заявників звернути на це увагу і планувати подачу документів у найближчому Візовому Центрі.

 • 13 June 2015

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 23 червня 2015, громадяни України повинні будуть особисто з'явитися з метою здачі біометричних даних (відбитки пальців і цифрова фотографія), це стосується тільки заяв на короткострокові шенгенські візи (макс. 90 днів протягом 180 днів).

  Для отримання додаткової інформації про "Збір Біометричних Даних", будь ласка, натисніть тут

 • 14 листопада 2012

  Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних в одному екземплярі. Згоду на обробку персональних даних також можна отримати у Візових центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка, натисніть тут.

  Посольство не рекомендує заявникам співпрацювати з будь-якими неакредитованими агентами, що пропонують свої послуги поза межами Посольства та Візового Центру. Посольство та Візовий Центр радять уникати таких дій.